WYBORY DO RADY NADZORCZEJ 2024 - 2028

W dniu 23 kwietnia 2024 r. odbędą się wybory przedstawiciela pracowników MPK - Łódź Spółka z o.o. do Rady Nadzorczej na kadencję 2024-2028.

Do głównych zadań członków Rady Nadzorczej Spółki należy nie tylko udział w posiedzeniach, ale również dokładne weryfikowanie sprawozdań prezentowanych przez Zarząd, podejmowanie decyzji ws. inwestycji, badanie dokumentów, czy też dokonywanie rewizji stanu majątku.

Mając na uwadze wyżej wymienione funkcje, jakie musi spełnić członek Rady Nadzorczej, Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" przy MPK - Łódź Spółka z o.o. zgłosiła kandydata, który posiada wykształcenie w kierunku finansów oraz, w związku z tym, obycie ze sprawozdaniami i stosowną dokumentacją - Małgorzata Smela-Mendelewska. Jest to kandydatka, która będzie reprezentowała interesy pracowników Spółki.

Zgodnie z ideą Naszego Związku: razem możemy więcej. Prosimy o Wasze poparcie i głos.